NÁRODNÍ VÝBĚR ČESKÁ A SLOVENSKÁ REPUBLIKA 2020

V termínu 5.-6.9.2020 proběhla ve Wellness Hotelu Orchidea Veľký Meder na Slovensku  první část letošního společného výběru finalistek Miss Princess of the World® 2020 pro následující světové finále této celosvětové soutěže krásy a komunikačních dovedností.

Za přítomnosti mezinárodní odborné poroty se vybrané finalistky porotě předvedly v klasických disciplínách, představení, módní přehlídce či promenádě v plavkách  a absolvovaly i důkladný rozhovor se všemi členy poroty.

Na základě doporučení poroty pak české a slovenské finalistky ještě absolvují několik netradičních disciplín v rámci druhé části finále, organizované 17.– 18.9.2020 v Areálu Šikland, Zvole nad Pernštejnem v České republice a to v rámci programu akce PRINCESS WESTERN SHOW 2020 s večerním WINNERS CEREMONY v netradičním country stylu.

V této finálové části se tedy na scéně mimo dalšího bohatého hudebního i uměleckého programu v country stylu předvede následujících „ sedm statečných“ :

za Českou republiku

  1. JOGLOVÁ Patricie, Rakovník
  2. RYŠKOVÁ Pavlína, Prostějov
  3. SUCHÁ Michaela, Brno

za Slovenskou republiku

  1. ČMILOVÁ Simona, Liptovský Mikuláš
  2. PLANĆÁROVÁ Diana, Lipníky
  3. TAKÁČOVÁ Michaela, Košice

doprovázených Alexandrem Komarnickým, moderátorem večera.

Hosté akce PRINCESS WESTERN SHOW 2020 se mohou těšit na množství atraktivních outdoorových aktivit ve western stylu, koně, přestřelky, pistolníky z divokého západu, mistry světa v ovládání biče či módní přehlídky předních českých návrhářů.  

Na základě doporučení hygienických opatření v souvislosti s epidemiologickou situací kolem nákazy koronavirem  COVID – 19  bude tato akce bohužel omezena pouze na zvané VIP hosty, reklamní partnery a media bez přístupu běžné divácké veřejnosti.

Galerie_Czech+Slovak_na web.jpg